Hide

Lost Your Password?

Close

Close

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link to create a new password.

>Error! Invalid email address

Back to log-in

Close

Йорданія

Тури від $450

Йорданія – земля культури, краси і вражаючих контрастів, що вигідно поєднує східну екзотику з європейським стилем роботи туристичної інфраструктури. Це древня країна, але в той же час – сучасне Королівство, різноманітність, що пропонує досвідченому мандрівникові безпеку і традиційну гостинність. Не багато хто може похвалитися такою близькою спорідненістю до великих історичних епох цивілізації, адже саме тут стався перелом в долі людства. Йорданія лежить в самому серці Святої Землі. Під час подорожі Ваш шлях пройде через долини, рівнини, пагорби, гори і струмки, чиї назви назавжди залишаться в пам’яті людства.

Географія

Столиця країни Амман. Йорданія розташована на Близькому Сході, на північному заході Аравійського півострова. На півночі вона межує з Сирією, на заході – з Ізраїлем, на півдні і сході – з Саудівською Аравією, на північному сході – з Іраком. На південному заході невелика частина країни омивається водами Акабської затоки Червоного моря. Площа країни – 89 тис. кв. км. Велику частину території Йорданії (80%) займає пустинне плато. На заході країни простягнулася рифтова долина, яка включає річку Іордан, Мертве море і западину Ваді Араба. Мертве море – найнижча точка у світі. Море дістало таку назву через відсутність якого-небудь життя в його водах, адже солоність води складає 350 грам солі на 1 кг води.

Клімат

В Йорданії середземноморський клімат, приємний для подорожей круглий рік. На Мертвому морі в Йорданії сонячно і жарко з травня по початок листопада, середня температура дорівнює +30 градусів, взимку і весною також сонячно і тепло, при цьому середня температура складає +20 градусів. Найвдаліший час для поїздки в Йорданію – весна або осінь. Увечері в Йорданії прохолодно, особливо в горах і пустелях, тому теплий светр може виявитися, до речі, навіть влітку. Вдень зазвичай тепло. Але за відчуттями, в Йорданії при +35 градусах набагато комфортніше, ніж при +25.