Hide

Lost Your Password?

Close

Close

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link to create a new password.

>Error! Invalid email address

Back to log-in

Close

Чорногорія

Тури від $360

Чорногорія славиться своєю неймовірною природою, яскравими пейзажами, збереженою до наших днів архітектурою, буквально в кожному місті, незалежно від його статусу і призначення. Відпочинок в Чорногорії для більшості туристів може мати на увазі не лише спілкування з Адріатичним морем, отримання заряду бадьорості, насолоду теплим і ласкавим сонцем, але і вивчення околиць цієї чудової країни, яку по суті, можна об’їздити за декілька днів вздовж і поперек. Чорногорія славиться чистим повітрям, з великим вмістом ефірних олій, іонів, чистою водою Адріатичного моря, яка утримує 38 міліграм солі на 1 грамі води, цілющим піском на відмінно обладнаних пляжах.

Географія

Офіційна назва Чорногорії – Республіка Чорногорія, пішло від гірської вершини Ловчев, яку ще називають “Чорною горою”. Чорногорія розташована в південно-східній Європі, на Адріатичному узбережжі Балканського півострова. На півночі і сході граничить з Сербією, на півдні – з Албанією, на заході – з Боснією і Герцеговиною. Географія Чорногорії дуже різноманітна, завдяки трьом, не схожим один на одного регіонам. Північний схід країни займають гірські системи, на південному заході омивається водами Адріатичного моря, а третя частина ландшафту є рівною улоговиною Скадарського озера, в яке впадають декілька річок.

Клімат

Оскільки Чорногорія розташована на Адріатичному узбережжі, клімат країни середземноморський, лише в її північних регіонах – помірно континентальний. У літні місяці, середня температура повітря цілком комфортна для відпочинку (+23-25 градусів). Взимку, стовпчик термометра рідко опускається нижче – 7 градусів. Туристи з досвідом вважають, що кращий час для відпочинку в цій країні – середина і кінець літа. Погода в Чорногорії в серпні жарка і сонячна. Температура води в серпні складає +26 градусів.