Hide

Lost Your Password?

Close

Close

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link to create a new password.

>Error! Invalid email address

Back to log-in

Close

Туреччина

З 04.06.2021р. при в’їзді в країну ПОТРІБЕН ПЛР-тест, якщо пасажири прибувають (повітрям, суходолом, морем) з країн:
Україна, Естонія, Латвія, Ізраїль, Великобританія, Люксембург, Японія, Південна Корея, Таїланд, Сінгапур, Нова Зеландія, Австралія, В’єтнам, Тайвань, Китай, Гонконг.

До реєстрації на рейси, що прямують до Туреччини, з 04.06.2021р. пасажири повинні заповнити спеціальну електронну анкету, що включає особисті дані, номер крісла, адресу перебування в Туреччині, дані для зв’язку та ін., а також дані про стан здоров’я (наявність або відсутність симптомів COVID-19). Анкету необхідно роздрукувати або зберегти на мобільному пристрої та пред’явити при реєстрації на рейс до Туреччини. Заповнення анкети може бути перевірено при проходженні кордону в Туреччині. У разі відсутності анкети або надання в ній інформації, що вводить в оману, пасажир може зіткнутися з правовими та адміністративними санкціями, а також може бути не дозволено в’їзд до Туреччини.

Анкета заповнюється не раніше ніж за 72 години до прибуття в Туреччину.

Вимога щодо заповнення анкети не відноситься до транзитних пасажирів, якщо вони не будуть залишати транзитну зону аеропорту.

Після прибуття до Туреччини в терміналі аеропорту до проходження паспортного контролю у кожного пасажира буде вимірюватися температура. Згідно інформації від Посольства Турецької Республіки в Україні дані вимоги вступають у силу з 04.06.21.

Для в’їзду до Туреччини всім пасажирам від 6 років необхідно надати (на вибір пасажира):

  • Офіційний документ, випущений відповідними органами країни, про те що пасажира було провакциновано як мінімум за 14 днів до прильоту в Туреччину;
  • Документ, що пасажир перехворів COVID протягом останніх 6 місяців до в’їзду в Туреччину;
  • Сертифікат про негативний ПЛР-тест на COVID, зроблений максимум за 72 години до в’їзду (у друкованому вигляді або в форматі онлайн-результату);
  • Сертифікат про негативний тест на антиген (експрес тест), зроблений максимум за 48 годин до в’їзду.
    Всі зазначені документи повинні бути англійською мовою. Допускається пред’явлення на електронному носії.

ЗАПИТ НА ПІДБІР ТУРУ