Hide

Lost Your Password?

Close

Close

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link to create a new password.

>Error! Invalid email address

Back to log-in

Close

Хорватія

ПЕРЕД ВИЛЬОТОМ

Сovid-тестування: для поїздки в Хорватію, туристам необхідно мати при собі негативний результат ПЛР-тесту на SARS-CoV-2, термін якого не повинен перевищувати 48 годин з моменту здачі до моменту перетину Межі! Довідка повинна бути переведена на англійську мову і роздрукована в 2х примірниках. Діти до 7 років звільняються від обов’язку тестування, якщо подорожують з батьками/опікунами, які мають негативний результат ПЛР-тесту.
Так само, при собі необхідно мати роздрукований туристичний ваучер і форму, попередньо заповнену он-лайн на сайті entercroatia.mup.hr.
Зразок форми 

Public Health Passenger Locator Form: Завантажити

Інформація про страхування:   Страховка з покриттям від COVID-19, держава не бере на себе витрати на лікування хворих

Пам’ятка туриста Завантажити

Декларація по прибуттю не потрібна

Віза: для громадян України не потрібна

ПІСЛЯ ПРИБУТТЯ (В КРАЇНІ ПОДОРОЖІ)

Довідки/тести: не потрібні

Туристи при собі повинні мати роздрукований туристичний ваучер! Також кожен пасажир повинен заповнити он-лайн форму на сайті https://entercroatia.mup.hr/ і мати її в роздрукованому вигляді при перетині кордону. Зразок форми

Трансфер: включений, без змін

СІЗ: Носіння масок не потрібно, тільки соціальне дистанціювання

Організація харчування: згідно з індивідуальною політикою роботи готелів

Організація екскурсій: без змін

ЗВОРОТНІЙ ВИЛІТ (ПРИБУТТЯ ДОДОМУ)

Обсервація: 
станом на 23.03.2021 після повернення до України, необхідно (на вибір):
– пройти обов’язкову 14-денну самоізоляцію з додатком «Дій вдома»
– здати ПЛР-тест в одній із сертифікованих лабораторій країни

Додаток «Дій вдома», або самоізолюватись на два тижні. 
Якщо ви вибираєте самоізоляцію, «Дій вдома» контролює дотримання умов самоізоляції за допомогою:
– регулярних повідомлень в довільні проміжки часу протягом дня. Вас просять надсилати актуальні фото, які зіставляють з фотографією, зробленою під час установки мобільного додатка. Отримавши таке повідомлення, у вас 15 хвилин, щоб виконати прохання, і геолокації мобільного телефону в момент, коли ви відправляєте фото.
– Ви повинні підтвердити своє рішення під час проходження паспортного контролю. Спочатку надаєте свій номер телефону та адресу місця самоізоляції. Після чого показуєте екран з додатком працівникові Державної прикордонної служби.

Альтернатива обсервації – ПЛР-тестування.
У такому випадку, ви теж повинні встановити додаток “Дій вдома”. Додати там свій номер телефону і місце проходження самоізоляції. Після перетину кордону у вас є 24 години, щоб дістатися додому. А далі ще 24 години, щоб здати ПЛР-тест в сертифікованій лабораторії.
Надайте представникам лабораторії номер телефону, який підв’язаний до додатка “Дій вдома” і заповніть згоду на обробку даних. У згоді необхідно вказати факт перетину українського кордону, якщо він стався протягом останніх 14 днів і точну дату прибуття в Україну. Після здачі тесту вирушайте до місця самоізоляції і відзначте в додатку факт прибуття. Результат тесту готовий протягом 24-48 годин. Працівники лабораторії самостійно передають інформацію про негативний результат тесту в електронну систему Центру громадського здоров’я.

ЗАПИТ НА ПІДБІР ТУРУ