Hide

Lost Your Password?

Close

Close

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link to create a new password.

>Error! Invalid email address

Back to log-in

Close

Греція

З 14 травня 2021 дозволений в’їзд громадянам України.

 

Вимоги для в’їзду на територію Греції громадянам України з туристичною метою:

  1. Заповнення спеціальної форми PLF(форма пасажира) за 24 години до перетину кордону для кожного туриста. Дані дітей вносяться окремо, щоб отримати персональний QR код.
  2. Негативний результат тесту ПЛР-тест на SARS-CoV-2 з перекладом на англійську, який зроблений не раніше ніж за 72 години (рахуючи від часу взяття забору до прибуття на пункт пропуску в Грецію), або надання сертифікату про завершення вакцинації, зробленої не раніше ніж за 14 днів до дати в’їзду чи довідка про наявність антитіл після перенесеної коронавірусної хвороби з перекладом на англійську (чинність довідок: від 2 до 9 місяців з дати видачі).

Вищезазначені вимоги розповсюджуються також на дітей віком від 5 років.

При прибутті до пункту пропуску через державний кордон Греції можливе вибіркове проведення тестування на SARS-CoV-2. У разі позитивного результату тестування інфіковані особи будуть перебувати на 14 денному карантині у визначених урядом місцях.

 

В’їзд громадян можливий через:

  • міжнародні аеропорти Греції;
  • морські порти Патри, Ігуменіца, Керкіра;
  • сухопутні прикордонні пункти пропуску Промахонас та Орменіо (цілодобово); Евзоні (з 7:00 до 23:00).

 

Вимоги до перетину кордону Греції

✈ Для перетину кордону туристам необхідно:

  1. Заповнення спеціальної форми PLF (форма пасажира) за 24 години до перетину кордону (https:/travel.gov.gr).

Інструкція по заповненню форми PLF за посиланням – https://www.mouzenidis.com/uk-ua/greece/article/plf-greece

  1. Надання сертифікату про завершення вакцинації, зробленої не раніше ніж за 14 днів до дати в’їзду. Вимог по вакцині – немає. На кордоні необхідно пред’явити докази вакцинації (оригінал)

або

▪негативний результат тесту ПЛР-тест на SARS-CoV-2 з перекладом на англійську, який зроблений не раніше ніж за 72 години (рахуючи від часу взяття забору до прибуття на пункт пропуску в Грецію);

або

▪довідка про перенесену коронавірусну хворобу та одужання чи довідка про наявність антитіл після  перенесеної коронавірусної хвороби з перекладом на англійську (чинність довідок: від 2 до 9 місяців з дати видачі).

 

📌 Вищезазначені вимоги розповсюджуються також на дітей віком від 5 років.

 

При прибутті до пункту пропуску через державний кордон Греції можливе вибіркове проведення тестування на SARS-CoV-2. У разі позитивного результату тестування інфіковані особи будуть перебувати на 14 денному карантині у визначених урядом місцях.

ЗАПИТ НА ПІДБІР ТУРУ