Hide

Lost Your Password?

Close

Close

Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link to create a new password.

>Error! Invalid email address

Back to log-in

Close

Угорські етюди

Угорські етюди

Багато хто, навіть бувалі туристи, просто не здогадуються, наскільки приваблива Угорщина. Тут є все – і красивий Будапешт, і цілющі джерела на термальному курорті Мішкольц-Тапольца, і дуже смачна кухня. Угорщина – батьківщина оперети, запального чардиша і знаменитого вина «Токай».

Знайомство з Угорщиною краще почати з візиту на унікальний термальний курорт і печерну купальню Мішкольц-Тапольца. Особлива привабливість єдиної в своєму роді в Європі водолікувальної купальні полягає в тому, що вона розташована в природних, вимитих за тисячоліття термальними водами, печерах.

Недалеко від Мішкольц-Тапольца знаходиться старовинне місто Єгер – перлина бароко, казкове царство дивовижних червоних вин і барвистих квітів. В Єгері розташовується гордість угорських виноробів – Долина Красунь, що складається з великої кількості винних погребів (понад 200). Самим знаменитим вином в тутешніх краях є «Бича кров» – червоне вино з колоритним насиченим смаком. Походження назви цього історичного винного «заповідника» та знаменитого напою, а також біографія винної долини – загадкові. Розгадати загадку Ви зможете тільки після того, як продегустуєте Єгерської вина і скуштуєте угорські страви.

У Будапешта багато імен – “східний Париж”, “місто мостів”, “перлина Дунаю”. Дунай – найпрекрасніша пам’ятка Будапешта. Найкрасивіші, імпозантні будівлі столиці знаходяться на його берегах. Ввечері можна насолодитися круїзом по Дунаю. З борту корабля, завдяки вечірньому освітленню, місто виглядає зовсім по-іншому і справляє фантастичне враження: і Парламент, і гора Геллерта, і Королівський палац, і мости – все виглядає дуже гарно!

Сентендре – це справжнє місто-сувенір. До речі, кажуть, що сама Мадонна замовляє собі шкіряні вироби саме в Сентендре.

Це далеко не все, чим здатна здивувати і закохати в себе Угорщина. Відкрийте для себе нові грані цієї незвичайної країни!

Дивіться Також